FIZJOTERAPIA KINESIS

Aktualności

Ogólnopolska akcja profilaktyki wad stóp - "Zdrowa Stopa"

 

W związku z ogromnym zainteresowaniem poprzednią akcją startujemy z kolejną już 30 września!

Dnia 30.09.2015 ( środa) zapraszamy serdecznie dorosłych i dzieci na bezpłatne badanie stóp, które odbędzie się w naszym nowym gabinecie przy ul. Wieluńskiej 28. Badania przeprowadzać będzie mgr Jakub Małecki z Warszawy. Zapisy pod numerem 602 221 255. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do Gabinetu KINESIS przy ulicy Wieluńskiej 28

Serdecznie zapraszamy do naszego drugiego punktu w przychodni MEDAR przy ulicy Wieluńskiej 28. 
Kontakt pod numerem telefonu: 668 112 116

Nowy gabinet Kinesis przy ulicy Wieluńskiej 28

Mamy przyjemność Państwa poinformować, że od 01.09. 2015 zapraszamy do naszego drugiego punktu przy ulicy Wieluńskiej 28 w Przychodni MEDAR.

Szczegóły będą wkrótce na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy.

ZAPRASZAMY JUZ 23.05 .2015 od godziny 11.00 w Aleje! MY TAM BĘDZIEMY!!

„W Aleje Po Zdrowie” jest to piknik prozdrowotny organizowany na pl. Biegańskiego w Częstochowie. Zorganizowany będzie na zasadzie miasteczka namiotowego. Zaprezentuje się ok. 50 partnerów – instytucje, placówki ochrony zdrowia, firmy oraz organizacje pozarządowe. Oferty stanowisk obejmą szerokie działania promujące zdrowie i profilaktykę zachowań ryzykownych. Łączyć je będzie jedna wspólna idea – DBANIE O ZDROWIE CAŁEJ RODZINY poprzez m.in.

Na Święta podaruj swoim Bliskim zdrowie

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na świąteczne prezenty dla swoich Bliskich, ta oferta jest dla Ciebie! Gabinet Kinesis wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom proponuje doskonałe i wygodne rozwiązanie w postaci Karty Podarunkowej. O wartości Karty Podarunkowej zadecydujecie Państwo sami, my pomożemy w doborze zabiegów.

Kartę Podarunkową można zakupić w Gabinecie Kinesis do 23 grudnia.

Serdecznie zapraszamy!

Również i na Dniach Zdrowia w Galerii Jurajskiej nas nie zabrakło!!!

WEEKEND ZDROWIA I URODY W GALERII JURAJSKIEJ 14-15 czerwca w Galerii Jurajskiej w Częstochowie odbyły się Targi Zdrowia. Uczestnicy mogli wziąć udział m.in. w warsztatach i pokazach fitness, zumby, bosu, nordic walking, a na deser w zawodach spinningowych. W sumie odbyło się ponad 30 wykładów, warsztatów, spotkań poradnikowych i konsultacji ze specjalistami zajmującymi się aktywnością fizyczną, dietetyką, medycyną estetyczną i tańcem. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział i już teraz zapraszamy na kolejne akcje!

Ruszamy z zajęciami NORDIC WALKING!!!!

Nornic Walking- doskonała forma aktywności fizycznej dla seniorów. W każdą środę o godzinie 14.30 w parkach podjasnogórskich zapraszamy na bezpłatne zajęcia Nornic Walking dla seniorów. Zajęcia są poprzedzone krótką prelekcją z dietetykiem Małgorzatą Stanior. Nordic Walking jest ciekawą i przyjemną formą odpoczynku, zalecaną szczególnie seniorom. Polega on na marszu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami. Podczas Nordic Walking osoba uprawiająca ten rodzaj aktywności angażuje do pracy aż 90% mięśni ciała. Pracują one zupełnie inaczej niż podczas zwykłego marszu.

OTWARCIE SEZONU 2014 ZAPRASZAMY

Zapraszamy na otwarcie sezonu z Nordic Walking:) Mosir organizuje  z naszym udziałem 12.04 2014 impreze sportową:)

Rehabilitacja dla Emerytów i Rencistów

Zapraszamy w poniedziałki emerytów i rencistów. Przy zakupie pakietu na okres 10 dni obowiązuje 50% zniżki na fizykoterapię.

Nordic Walking dla Seniorów

 

   Nordic Walking jest ciekawą i przyjemną formą odpoczynku, zalecaną szczególnie seniorom. Polega on na marszu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami.

Podczas Nordic Walking osoba uprawiająca ten rodzaj aktywności angażuje do pracy aż 90% mięśni ciała. Pracują one zupełnie inaczej niż podczas zwykłego marszu.