FIZJOTERAPIA KINESIS

Piotr Gołuchowski

Obrazek użytkownika Piotr Gołuchowski

Fizjoterapia to moja pasja od ponad 9 lat. Pasja w której główną osią zainteresowania jest pacjent, czyli właśnie TY. Jeśli czytasz te „kilka słów o mnie” oznacza, że poszukujesz profesjonalnego terapeuty, zależy Ci na efektach leczenia lub chcesz coś zweryfikować, prawda? Słusznie - jak najbardziej rozsądny pierwszy krok, żeby pozwolić sobie pomóc, ponieważ trudno powierzyć coś co jest dla Ciebie bardzo cenne w nieznane ręce. Przyznasz, że nie jest to proste w czasach, gdzie prawie wszystko jest reklamowanym produktem. Ja sam mam z tym problem szukając pomocy dla mojej rodziny.

Dlatego pozwolisz, że nie będę teoretyzował o swoim doświadczeniu i wiedzy, tylko zaproszę Cię do Gabinetu KINESIS. Razem z koleżankami i kolegami po fachu tworzymy tu znakomicie dopełniający się zespół terapeutów. Z czego jestem dumny jako profesjonalista i jako zwykły człowiek.

Będąc elementem tego kolektywu, odpowiedzialny jestem za terapię:

  • neurologiczną (udary, polineuropatie, stwardnienie rozsiane, Parkinson, mózgowe porażenie dziecięce, wszelkie choroby ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego)
  • ortopedyczną (stany po operacjach, urazach, złamaniach, kontuzjach)
  • zaburzeń psychosomatycznych (odreagowanie kumulujących się w ciele napięć emocjonalnych po trudnych sytuacjach życiowych, uwolnienie od traum paraliżujących codzienne funkcjonowanie, zrozumienie, dlaczego Twoje ciało i umysł reaguje inaczej niż wszystkich dookoła)
  • przewlekłych bóli (uporczywe, nawracające bóle niepoddające się leczeniu farmakologicznemu, bóle fantomowe, bóle migrenowe, silne bóle głowy, parestezje/niedowłady)
  • przewlekłego stresu (paraliż podczas spotkań/wykonywania zadań, brak koncentracji, zaburzenia snu, trudności w zapamiętywaniu, zaburzenia w funkcjonowaniu podstawowych zmysłów – wzrok, słuch, węch, równowaga)

Po prostu zapraszam Cię na spotkanie. Zobaczymy, co Ci dolega i jak można Ci pomóc.

Piotr Gołuchowski
mgr fizjoterapii

 

Umów termin wizyty