FIZJOTERAPIA KINESIS

Woch Oliwia

Obrazek użytkownika Woch Oliwia

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku fizjoterapii w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Moja pasja do zawodu fizjoterapeuty zrodziła się już w dzieciństwie. Odkąd pamiętam, intrygowało mnie ludzkie ciało. Moje koleżanki marzyły o zawodzie pielęgniarki, czy lekarza, a ja wiedziałam, że chce zostać fizjoterapeutką. Idąc w ślad za marzeniami, w roku 2017 uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Byłam szczęśliwa, realizując swój wyznaczony cel, wiedząc, że od tej pory mogę pomagać pacjentom.

Swoją drogę rozwoju rozpoczęłam od pracy z najmłodszymi, poszerzając swoją wiedzę o szkolenie — Dunag 02, aby skuteczniej pomagać dzieciom. Ukończyłam również  kurs Funkcjonalnej Terapii Manualnej, dzięki któremu zdobyłam wiedzę w zakresie diagnostyki, prawidłowego jak i patologicznego funkcjonowania narządu ruchu  w chorobach ortopedyczno-neurologicznych, ale przede wszystkim nauczyłam się rozwiązywać problemy w narządzie ruchu poprzez mobilizację i manipulację. 

Ponadto ukończyłam następujące kursy:

  • masaż tkanek głębokich,
  • anatomia palpacyjna w ujęciu klinicznym,
  • igłoterapia sucha.

Oczywiście na tym nie koniec, ponieważ nieustannie rozwijam się oraz doskonale swoje kompetencje zawodowe, aby szybko i skutecznie nieść ulgę w bólu moim pacjentom i przywracać im pełnię zdrowia.

Zapraszam serdecznie,

Oliwia Woch,
mgr fizjoterapii

Umów termin wizyty