FIZJOTERAPIA KINESIS

Terapia przyspieszająca wzrost gęstości kości

Terapia przyspieszająca wzrost gęstości kości

Terapia PST, przyspieszająca wzrost gęstości kości, jest metodą leczniczą, której najważniejszym zadaniem jest stymulowanie naturalnych procesów regeneracyjnych chrząstki i tkanki łącznej. Terapia ma działanie przeciwbólowe oraz regeneracyjne, dzięki czemu może być stosowana jako rozszerzenie lub uzupełnienie tradycyjnych metod leczenia w obszarze schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Zarówno o pochodzeniu zwyrodnieniowym jak i urazowym.

 

Zastosowanie PST prowadzi do złagodzenia lub ustąpienia wielu dolegliwości oraz często pozwala na zmniejszenie dawek przyjmowanych leków, w tym także przeciwbólowych.

 

Terapia PST jest formą fizykoterapii wykorzystującą pole elektromagnetyczne niskiej częstotliwości a zwłaszcza jego znamienną zdolność przenikania w całości przez ciało człowieka, przez wszystkie jego struktury, jako nośnik emitowanego sygnału. Fizyczne parametry terapii PST oparte są na potwierdzone w wynikach badań klinicznych i odpowiadają parametrom występującym w ludzkim organizmie. 

Terapia PST polega na generowaniu fizjologicznych sygnałów wspomagających lub przewracających fizjologiczne procesy syntezy. Prowadzi to do regeneracji uszkodzonej tkanki chrzęstnej na poziomie komórkowym. Regeneracja ta osiąga swoje najwyższe nasilenie w około 6 tygodni po zakończeniu terapii.

Skuteczność terapii PST

Około 80% pacjentów którzy poddali się terapię PST wystąpiło wyraźne zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz poprawa sprawności ruchowej.

 

rehabilitacja częstochowa, fizjoterapia Częstochowa, wzrost gęstości kości, leczenie osteoporoza
 

Cennik:

USŁUGACENA
Terapia PST duże - 12 zabiegów450 zł
Terapia PST małe - 9 zabiegów350 zł
podział